Klik hier naar HOME pagina
Home Agenda Sport Cultuur Diverse Mededelingen
Multimedia Wie zijn Wij Contact Archief GDPR
Klik link OKRA site Klik naar Mortsel site

Adres Atrium : Sint-Bernadettestraat  7 ,2640 Mortsel

Bankrekening nr  : BE31 7310 0711 8155

Marc Roland

0478-44.50.91

marc.roland3@gmail.com

Sport

Jan Buyck

03-288.43.91

buyckjan@gmail.com

Cultuur

Guy Verhemeldonck

0495-40.08.73

g.verhemeldonck@gmail.com

Feesten-Evenementen

Rosita Van Varenberg

0473-56.96.41

freddy.vanooyen@skynet.be

Clubnamiddag

Ann Deckers

0486-37.27.68

ann.ie.deckers@skynet.be

Administratief verantwoordelijke

Walter Vandenbussche

0475-56.78.62

waltervandenbussche@skynet.be

Financiën

Verantwoordelijke uitgever

Contact formulier

Om met onze club contact op te nemen vul je het Contact formulier in en klik dan op  “Verstuur “.  

Je kan natuurlijk ook een van de bovenstaande verantwoordelijken een mail sturen of even bellen

Guy Verhemeldonck

0495-40.08.73

g.verhemeldonck@gmail.com

Sport ondersteuning

Hugo Hosteaux

03-449.66.63

hugo.hosteaux@telenet.be

Webmaster

Herman Stevens

0495-27.44.40

stevens_herman@skynet.be

St-Bernadette - Mortsel / Edegem

29 september 2021

Dispatching

Jos Wellens

0475-21.42.36

Jos.wellens700@gmail.com